Заказать звонок

Компанія EDIRA – жіночі шапки оптом від виробника в Україні

EDIRA - оптовий виробник шапок в Україні, який отримав позитивну репутацію за рахунок якості товару, широкого асортименту та унікальності моделей. Протягом 15 років компанія навчилась виконувати візерунки будь-якої складності. Наше виробництво отримало чимало нагород, як на українських так і на європейських виставках, що посприяло виходу продукції на ринки поза межами нашої країни. Ми працюємо для наших клієнтів, і по сьогоднішній день вважаємо пріоритетним принципом діяльності виробництво жіночих головних уборів високої якості за доступними цінами на оптових ринках.

Виробник жіночіх шапок Едіра

Жіночі головні убори - дуже популярний елемент гардеробу сучасної жінки, він не лише зігріває у прохолодну погоду, але й захищає від сильного вітру, а також вважається висловом індивідуальності кожної модниці.

Компанія EDIRA представляє широкий вибір шапок для оптових покупців. Наші дизайнери постійно слідкують за інноваціями у сфері в’язаної моди та створюють жіночі шапки від виробника з неповторними візерунками, різноманітними формами та неймовірною палітрою кольорів.

Головною перевагою жіночих шапок від виробника EDIRA, яка відрізняє його від інших, є використання високоякісної вовни із додаванням акрилу для створення моделей. Таке поєднання дозволяє виробам по декілька сезонів служити своїм власницям. Шапки не деформуються під час прання, не розтягуються під час носіння.

Интернет магазин жіночіх головних уборів

Розмаїття популярних моделей дозволяє задовольнити смак навіть найвимогливішого покупця. Моделі створюються у різних фасонах, щоб зацікавити більшу кількість оптових покупців. Дизайнери охоплюють широку аудиторію клієнтів тим, що створюють шапки, які підходять як для любительок спортивного, так і класичного стилю одягу.

Для жінок, небайдужих до власного зовнішнього вигляду і тих, хто слідкує за сучасним модними трендами, виробник шапок EDIRA створює оригінальні жіночі головні убори оптом. У нас величезний асортимент зимових шапок, з якого можна вибрати по-справжньому стильний варіант. Всі моделі доповнено помпонами, відворотами, брошками, а головне - різноманітними видами в'язки. Наші вироби мають всі шанси стати «родзинкою» асортименту вашого магазину.

Кожна жінка має бажання виглядати гарно незалежно від пори року, чи це буде спекотне літо чи морозна зима, але тільки представницям жіночої статі відомо, як складно підібрати головні убори, щоб не втратити привабливість та не зіпсувати зачіску. Компанія EDIRA також виготовляє і консервативні моделі, бо класична шапка буде завжди актуальна, подібна покупка не вийде з моди навіть через декілька років. Такі варіанти є вигідними не лише виробникам шапок, а й оптовим покупцям, тому що даний товар буде мати попит також і у наступному сезоні.

Купити шапки жіночі оптом в Україні

Купити жіночі шапки оптом в Україні

Враховуючи всі ці переваги, ми розуміємо, що шапки виконують не тільки свої основні функції (захист від холоду та опадів), а й стають необхідним доповненням образу кожної жінки. Сучасна мода не стоїть на місці, йде вперед впевненими кроками, а ми, в свою чергу, робимо наші вироби неповторними і популярними.

Наші оптові ціни дозволяють вам придбати якісний товар за низькими цінами та поставити націнку, яка обов'язково принесе прибуток вашому торговому центру. У нашому інтернет магазині ви маєте можливість оформити замовлення як на велику так і на маленьку партію товару, яка необхідна саме вам.